Tesla klima uređaj TT51TP91-1832IHWT Advance
1,299.00KM
Dostupno
SKU: 60748 Category:
  • Description
Description
Tip uređaja Inverter, radna tvar R32, snaga 5.0kW, 12000Btu, kapacitet hlađenja
5.1kW, kapacitet grijanja 5.8kW, ulazna snaga u režimu hlađenja 1260W, ulazna
snaga u režimu grijanja 1330W Energetska klasa u režimu hlađenja A+++/u